Koszyk

Miód manuka. Fakty i mity.

Miód manuka to produkt który budzi wiele emocji. W internecie pojawia się mnóstwo nierzetelnych informacji, które są powielane przez kolejne blogi oraz w postach na tematycznych forach internetowych. Sprawdź co powinieneś wiedzieć zanim kupisz miód manuka. Jako konsument, sugeruj się rzetelną wiedzą , a nie marketingowym bełkotem
Czytaj dalej...

MEDIHONEY® - Przebadany klinicznie dla odpowiedniego leczenia ran

CO TO JEST MEDIHONEY®? Medihoney® nie jest zwykłym jadalnym miodem Manuka. Co sprawia, że ​​jest inny? Medihoney® to sterylizowany miód Manuka klasy medycznej o znormalizowanej aktywności antybakteryjnej, specjalnie opracowany do stosowania miejscowego. Udowodniono klinicznie, że wspomaga gojenie się ran* i zmniejsza ryzyko infekcji.Linia produktów do pielęgnacji skóry Medihoney® Natural zawiera miód Manuka klasy medycznej, który został wyselekcjonowany przez firmę Comvita, aby pomóc w pielęgnacji wrażliwej, suchej, skłonnej do podrażnień skóry i ran. Produkty z miodem medihoney® są wolne od parabenów, perfum, SLS i wazeliny. Testowane dermatologicznie, są odpowiednie dla nawet najbardziej wrażliwej skóry i zapewniają delikatne pielęgnację również dla dzieci. Cała seria jest certyfikowana jako naturalna przez Natural Products Association ™ (NPA); żel antybakteryjny jest certyfikowanym(CE) produktem medycznym na rany.
Czytaj dalej...

Porównaj swój manuka miód z tabelką

   Poniższa tabelka przedstawia korelację między miodami manuka, oznaczonymi różnymi certyfikatami. Zapoznaj się z nią gdy nie jesteś pewny jaki miód nabyłeś. Wyszczególnione są najbardziej uznawane oznaczenia dla prawdziwych miodów manuka:
Czytaj dalej...

Zaloguj się lub Załóż konto