Koszyk

UWAGA - PRZERWA URLOPOWA

Zamówienia złożone w dniach od 26 do 30 czerwca będą przyjmowane, natomiast ich realizacja możliwa będzie dopiero od 1 lipca. Za utrudnienia przepraszamy!

Kontrola jakości

Jako firma, pragniemy proponować Państwu produkty najwyższej jakości. Dobierając partnerów handlowych, producentów czy dystrybutorów, kierujemy się przede wszystkim jakością oferowanych przez firmę produktów. Wychodząc na przeciw wymaganiom i świadomości handlowej współczesnego klienta(sami nimi jesteśmy:)) sami kontrolujemy nasze nasze produkty nie tylko poprzez testowanie ich na sobie ale również posiłkując się nauką, testami laboratoryjnymi. Większość wybranych przez nas miodów manuka badamy na zawartość MGO w renomowanym laboratorium w Europie. Kupując u nas miód manuka, klient jeśli tylko zechce, może otrzymać test na zawartość MGO oraz DHA(naturalny prekursor MGO w miodzie manuka). Należy pamiętać że miody manuka MGS, MGO, UMF czy RAW przechodzą szereg testów laboratoryjnych w samej Nowej Zelandii. My tylko potwierdzamy ich jakość.

Z uwagi na to, że skala błędu badania wynosi max 2%, klient świadomie wybiera produkt o takiej zawartości MGO jaką potrzebuje. Jeśli macie Państwo jakiekolwiek nurtujące pytania zapraszamy do kontaktu.

Znajdziecie nas tu:

tel: 532557789
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Produkty które sprzedajemy to nasz sposób na życie. Pisząc lub dzwoniąc do nas, nie kontaktujecie się infolinią lecz z kimś dla kogo udzielenie rzetelnej informacji jest podstawą długotrwałych relacji.

 

Zaloguj się lub Załóż konto