Koszyk

Kontrola jakości

Jako firma, pragniemy proponować Państwu produkty najwyższej jakości. Dobierając partnerów handlowych, producentów czy dystrybutorów, kierujemy się przede wszystkim jakością oferowanych przez firmę produktów. Wychodząc na przeciw wymaganiom i świadomości handlowej współczesnego klienta(sami nimi jesteśmy:)) sami kontrolujemy nasze nasze produkty nie tylko poprzez testowanie ich na sobie ale również posiłkując się nauką, testami laboratoryjnymi. Większość wybranych przez nas miodów manuka badamy na zawartość MGO w renomowanym laboratorium w Europie. Kupując u nas miód manuka, klient jeśli tylko zechce, może otrzymać test na zawartość MGO oraz DHA(naturalny prekursor MGO w miodzie manuka). Należy pamiętać że miody manuka MGS, MGO, UMF czy RAW przechodzą szereg testów laboratoryjnych w samej Nowej Zelandii. My tylko potwierdzamy ich jakość.

Z uwagi na to, że skala błędu badania wynosi max 2%, klient świadomie wybiera produkt o takiej zawartości MGO jaką potrzebuje. Jeśli macie Państwo jakiekolwiek nurtujące pytania zapraszamy do kontaktu.

Znajdziecie nas tu:

tel: 532557789
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Produkty które sprzedajemy to nasz sposób na życie. Pisząc lub dzwoniąc do nas, nie kontaktujecie się infolinią lecz z kimś dla kogo udzielenie rzetelnej informacji jest podstawą długotrwałych relacji.

 

Zaloguj się lub Załóż konto